ישראל במלחמה

שמות הנופלים והנופלות

ישראל מתייחדת עם שמות האזרחים ואנשי כוחות הביטחון שנרצחו ונהרגו במהלך ימי הלחימה שפרצה ב-7 באוקטובר. אלו 1,517 שמות הנופלים 
לתיקונים או להוספת מידע, אנא כתבו לנו ל-askdigital@kan.org.il

אליהו (אלי) חיים אמסלם
סמ"ר אליהו (אלי) חיים אמסלם 21, רעננה
י"ד באייר התשפ"ד | 22.05.2024
גדעון חי דירוא
רס"ר (מיל') גדעון חי דירוא 33, תל אביב
י"ד באייר התשפ"ד | 22.05.2024
ישראל יודקין
סרן ישראל יודקין 22, כפר חב"ד
י"ד באייר התשפ"ד | 22.05.2024
גל שבת
רס"ן גל שבת 24, קציר
י"א באייר התשפ"ד | 19.05.2024
נחמן מאיר חיים וקנין
סמ"ר נחמן מאיר חיים וקנין 20, אילת
י' באייר התשפ"ד | 18.05.2024
נועם בטאן
סמ"ר נועם בטאן 20, יד רמב"ם
י' באייר התשפ"ד | 18.05.2024
רון בנימין
רון בנימין 53, רחובות
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
בן אבישי
סמל בן אבישי 20, נהריה
ט' באייר התשפ"ד | 16.05.2024
עמית אסתר בוסקילה
עמית אסתר בוסקילה 28, אשדוד
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
יצחק גלרנטר
יצחק גלרנטר 56, אירוס
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
סונטיה אקרסרי
סונטיה אקרסרי 31, תאילנד
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
סותטיסאק רינטלאק
סותטיסאק רינטלאק תאילנד
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
רן יעבץ
רס"ם (במיל') רן יעבץ 39, מודיעין
ח' באייר התשפ"ד | 16.05.2024
בצלאל דוד שעשוע
סמ"ר בצלאל דוד שעשוע תל אביב, 22
ז' באייר התשפ"ד | 15.05.2024
אילן כהן
סמל אילן כהן כרמיאל, 20
ז' באייר התשפ"ד | 15.05.2024
דניאל חמו
סמל דניאל חמו טבריה, 20
ז' באייר התשפ"ד | 15.05.2024
גילעד אריה בוים
סמ״ר גילעד אריה בוים קרני שומרון, 22
ז' באייר התשפ"ד | 15.05.2024
רועי בית יעקב
סרן רועי בית יעקב עלי, 22
ז' באייר התשפ"ד | 15.05.2024
לירון יצחק
לירון יצחק 30, פתח תקווה
ז' באייר התשפ"ד | 15.05.2024
אלעד פינגרהוט
אלעד פינגרהוט 38, קיבוץ אדמית
ו' באייר התשפ"ד | 14.05.2024
עירא יאיר גיספן
סמל עירא יאיר גיספן 19, פתח תקווה
ו' באייר התשפ"ד | 14.05.2024
דוד אדרי
דוד אדרי 68, אופקים
י"ז באדר א' התשפ"ד | 26.02.2024
אריאל צים
סמ"ר אריאל צים 20, מודיעין
ב' באייר התשפ"ד | 10.05.2024
דניאל לוי
סמל דניאל לוי 19, קרית מוצקין
ב' באייר התשפ"ד | 10.05.2024
ארמיאס מקוריאו
סמל ארמיאס מקוריאו 19, באר שבע
ב' באייר התשפ"ד | 10.05.2024
יוסף דסה
סמל יוסף דסה 19, קריית ביאליק
ב' באייר התשפ"ד | 10.05.2024
איתי לבני
סמל איתי לבני 19, רמת השרון
ב' באייר התשפ"ד | 10.05.2024
חיים סבח
סמ"ר חיים סבח 20, חולון
ל' בניסן התשפ"ד | 08.05.2024
ייטב לב הלוי
פקד ייטב לב הלוי 28, הר גילה
ל' בניסן התשפ"ד | 08.05.2024
ליאור רודאיף
ליאור רודאיף 61, ניר יצחק
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
נחמן נתן הרץ
רס"ר (מיל') נחמן נתן הרץ 31, אלעזר
כ"ח בניסן התשפ"ד | 06.05.2024
דן קמחג׳י
רס״ר (מיל׳) דן קמחג׳י 31, אורנים
כ"ח בניסן התשפ"ד | 06.05.2024
מיכאל רוזל
סמל מיכאל רוזל 18, ראשון לציון
כ"ז בניסן התשפ"ד | 05.05.2024
טל שביט
סמ"ר טל שביט 21, כפר גלעדי
כ"ז בניסן התשפ"ד | 05.05.2024
עידו טסטה
סמ"ר עידו טסטה 19, ירושלים
כ"ז בניסן התשפ"ד | 05.05.2024
ראובן מרק מורדכי אסולין
סמ"ר ראובן מרק מורדכי אסולין 19, רעננה
כ"ז בניסן התשפ"ד | 05.05.2024
טארק חטיב
טארק חטיב 44, אופקים
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
אליקים שלמה ליבמן
אליקים שלמה ליבמן 24, קרית ארבע
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
 דרור אור
דרור אור 48, בארי
כ"ב בתשרי התשפ"ד | 07.10.2023
עידו אביב
רס"ר (מיל') עידו אביב 28, כרמיאל
כ"א בניסן התשפ"ד | 28.04.2024
קאלקידן מהרי
רס"ר (מיל') קאלקידן מהרי 37, פתח תקווה
כ' בניסן התשפ"ד | 28.04.2024
שריף סועאד
שריף סועאד 35, ראס אל-עין
י"ז בניסן התשפ"ד | 25.04.2024
סאלם אלכרישאת
רס"ל (מיל') סאלם אלכרישאת 42, אבן רובעייה
י"ד בניסן התשפ"ד | 22.04.2024
דור זימל
רס"ן דור זימל 27, אבן יהודה
ט' בניסן התשפ"ד | 17.04.2024
ישראל דקר חדד
ישראל דקר חדד 55, קרית גת
כ"ד בתשרי התשפ"ד | 09.10.2023
בנימין אחימאיר
בנימין אחימאיר 14, מלאכי השלום
ה' בניסן התשפ"ד | 12.04.2024
עילאי צעיר
סמל עילאי צעיר 20, קידר
כ"ז באדר ב' התשפ"ד | 06.04.2024
ריף הרוש
סמל ריף הרוש 20, רמת דוד
כ"ז באדר ב' התשפ"ד | 06.04.2024
אמיתי אבן שושן
סמל אמיתי אבן שושן 20, עזריאל
כ"ז באדר ב' התשפ"ד | 06.04.2024
עידו ברוך
סרן עידו ברוך 21, תל מונד
כ"ז באדר ב' התשפ"ד | 06.04.2024