כללי

התאגיד, ובשם המותג שלו "כאן", הוא גוף שידור ציבורי ישראלי שהוקם על פי חוק השידור הציבורי, כדי לספק תוכן איכותי ועצמאי שיופנה לכלל אזרחי מדינת ישראל ותושביה, ישקף ויתעד את היותה של מדינת ישראל מדינה יהודית ודמוקרטית, את ערכיה ואת מורשת ישראל, וייתן ביטוי הוגן, שוויוני ומאוזן למגוון ההשקפות והדעות הרווחות בציבור בישראל.

הממשלה והכנסת קבעו בחוק כי בישראל יוקם שידור ציבורי חדש, חסכוני ורלוונטי שיחליף את השידור הציבורי הישן (רשות השידור). התאגיד הוקם על פי חוק במטרה להביא לציבור בישראל שידור איכותי, מגוון ועצמאי, שאינו כפוף לפוליטיקאים או לאינטרסים מסחריים של בעלי הון, ומשרת את הציבור בלבד.

ממש הכל! תוכניות אירוח וסאטירה, דרמה, סדרות טבע ומתח מחו"ל, ספורט, דוקו וספיישלים שונים. יש במה לצפות, ויש למה עוד לצפות.

מרבית עובדינו מגיעים מרשות השידור, כך שרבים מהמגישים והכתבים ממשיכים גם ברדיו, בטלוויזיה ובדיגיטל של כאן. על המגישים והכתבים הללו נמנים: גאולה אבן, מיכל רבינוביץ, תמר אלמוג, אריה גולן, יאיר ווינרב, קרן נויבך, כרמלה מנשה ועוד.

בניין התאגיד נמצא בירושלים ומשם משודרות רוב תוכניות הרדיו והטלוויזיה. ישנם אולפנים גם בתל אביב, חיפה ובאר שבע.

ניתן לעקוב אחרי פרסומי הדרושים והמכרזים באתר ולהגיש מועמדות לתפקידים הרלוונטיים לכם ולכן.

באתר האינטרנט, בלשונית "מכרזים", תוכל/י לראות האם יש צורך בשירותים אלו, ואם כן, תוכל להגיש שם את הצעתך.

בהחלט. חטיבת הערבית מייצרת תוכן רב ומגוון בשפה הערבית. תוכלו ליהנות ממנו בערוץ מכאן - באפיק 33 בטלוויזיה, בתחנת מכאן ברדיו, וברשתות החברתיות.

כאן הוא תאגיד שידור ציבור ונמצא תחת מגבלות הרגולציה. בהתאם לכך, ברדיו משודרות פרסומות, בטלוויזיה - חסויות ותשדירים בלבד, ובדיגיטל - לא משודרים פרסומות, חסויות או תשדירים כלל.

טלוויזיה

ממש כאן. לוח השידורים זמין עבורכם בכל רגע נתון גם בתפריט הראשי של האתר תחת קטגוריית "מידע שימושי". לוח השידורים מתעדכן על בסיס יומי עם השידורים של כל תחנות הטלוויזיה והרדיו.

מהדורת חדשות הערב עם מיכל רבינוביץ' משודרת בימים א'-ה' בשעה 20:00. בנוסף, יש לנו מהדורת חדשות לילה בהגשת רומי נוימרק, מוזמנים לצפות מדי לילה (א'-ה') בשעה 22:30 בסיכום קצבי של אירועי היום. ניתן לצפות במהדורות גם בכאן BOX.

בהחלט. אנו ממשיכים לשדר חלק מהסדרות ששודרו והופקו ברשות השידור, לדוגמה: "היהודים באים" ו"בואו לאכול איתי". זאת לצד תוכן מקורי חדש וייחודי לכאן.

כאן משקיע כ-200 מיליון ש"ח ביוצרים ובהפקות מקומיות, וכבר החל בשידור של הפקות דוקו, דרמות, סאטירה ותחקירים. מדובר בהשקעה שטרם נראתה כמותה ביצירה ישראלית. בשידור הציבורי, ובכלל.

היכנסו לעמוד "קולות קוראים" באתר "כאן" והגישו את מועמדותכם במידה ואתם עומדים בדרישות.

יישומון כאן

הכול! מעדכוני חדשות מתחלפים, הסדרות של כאן 11, שידורי הרדיו, תכני הדיגיטל של התאגיד וכל ההסכתים שלנו. הכל נמצא ביישומון של כאן.

יישומון כאן החדש שלנו זמין להורדה עבור מכשירי IOS ואנדרואיד.

להורדת יישומון כאן למכשירי אנדרואיד - הקליקו כאן
להורדת יישומון כאן למכשירי אייפון - הקליקו כאן

מה מציע היישומון שלנו?
עמוד ראשי חדשני שמהווה את נקודת ההתחלה והשער לכל התכנים של כאן. חווית גלישה נעימה, שקטה ולא עמוסה, כדי שיהיה קל למצוא כל דבר במהירות.

מחפשים תכנים לילדים? יישומון כאן חינוכית זמין עכשיו להורדה  (IOS | אנדרואיד)

*בנוסף, אם אתם נהנים מתכנית "המרדף", אתם מוזמנים להתמודד מול הצ'ייסר ביישומון המשלים לשעשועון הטריוויה האהוב בהנחיית עידו רוזנבלום. 
להורדת יישומון "המרדף" למכשירי אנדרואיד - הקליקו כאן
להורדת יישומון "המרדף" למכשירי אייפון - הקליקו כאן

ניתן להאזין לתכניות מוקלטות של תחנות הרדיו השונות ביישומון כאן, המציע גם האזנה לתחנות הרדיו הדיגיטלי ולמגוון תכניות הפודקאסטים (הֶסְכֵּתִים) של כאן.

להורדת היישומון למכשירי אנדרואיד - הקליקו כאן
להורדת היישומון למכשירי IOS - הקליקו כאן

את התוכניות המוקלטות ניתן למצוא גם בעמוד הרדיו הראשי. יש לבחור את התחנה שבה שודרה התוכנית, ולאחר גלילה קצרה תחשפו לכלל התכניות המשודרות באותה התחנה. לחיצה על כל תוכנית תעביר אתכם ישירות לדף התוכניות המוקלטות של של התכנית המבוקשת. בנוסף - אם אתם מחפשים תוכן ספציפי - תמיד תוכלו לחפש על ידי לחיצה על זכוכית המגדלת שנמצאת בתפריט הראשי של האתר.

כאן BOX

כאן BOX היא אפליקציית כאן לטלוויזיות חכמות ולסטרימרים, ומכילה את עולם התוכן המגוון של כאן: שידורים חיים, חדשות ואקטואליה, מגוון ענק של סדרות, תכניות ילדים ותוכן בערבית. בקיצור - הכל!

כאן BOX מושקת בהליך מבוקר והדרגתי, תחילה במכשירי אנדרואיד שמבחינה סטטיסטית מהווים את החלק הארי של שוק הסטרימינג והטלוויזיות החכמות בישראל. בשלב השני, במהלך החודשים נובמבר ודצמבר יצטרפו גם המכשירים המופעלים על ידי tvOS של אפל, סמסונג, הייסנס ו-LG. ההורדה תתאפשר בהתחלה למכשירים מדגמי 2018 ומעלה. היצרניות הפסיקו לתמוך במערכות ההפעלה שקדמו ל-2018, כך שהתאמת גרסה לשנים אלה תצריך פיתוח פרטני שייאלץ לוותר על חלק מהיכולות של האפליקציה. 

היכנסו לחנות האפליקציות בטלוויזיה החכמה שלכם, וחפשו ״כאן BOX״ או "כאן". לוחצים על הלוגו הסגול החתיך שלנו ונכנסים ליישומון. אם המקלדת במערכת ההפעלה שלכם באנגלית, פשוט חפשו "Kan". עדיין לא מצאתם? כתבו לנו ל-askdigital@kan.org.il ונשמח להדריך אתכם. 

*אפליקציית כאן מיועדת לטלפונים ניידים ומכילה תכני וידאו ושידורים חיים לצד כתבות וטורי דעה. 
*אפליקציית כאן BOX מיועדת לטלוויזיות חכמות ולסטרימרים ומכילה שידורים חיים יחד עם כל עולם התוכן של כאן לטלוויזיה - מהדורות חדשות, כתבות מצולמות, תכניות אקטואליה, סדרות, תכניות ילדים של חינוכית ותוכן בערבית.

בהחלט ניתן להוריד את כאן BOX גם אם אתם בחו"ל. תוכלו לצפות בתכני האקטואליה, הארכיון ובסדרות הרשת של כאן (חלק מהתכנים שלנו מוגבלים לצפייה בישראל בלבד בשל הסכמי זכויות).

כאן BOX זמינה גם עבור סטרימרים שנמצאים ברוב הבתים בישראל. חפשו "כאן" או "BOX" בחנות האפליקציות של הסטרימר.

לא חייבים להירשם. מסך הכניסה לכאן BOX מאפשר לדלג על ההתחברות ולעבור ישר לצפייה, א-ב-ל כדאי להירשם.
ההרשמה מאפשרת לנו להציע שירותים מותאמים אישית:
*המשך מנקודת הצפיה האחרונה
*שמירת תכנים מועדפים
*הרשמה לתזכורות לתכניות
*הקמת פרופילים נפרדים לבני הבית
*ועוד אפשרויות בהמשך.

שלחו לנו מייל עם פרטי ההרשמה והמייל שלכם, ונבדוק.

כאן BOX זמינה לרוב הטלוויזיות והסטרימרים בישראל:
אנדרואיד - גרסה 9 ומעלה (חנות Google Play > כאן BOX)
סמסונג - דגמי 2018 ומעלה (תפריט / בית > אפליקציות / Apps > כאן BOX, אם האפליקציה לא מופיעה, ניתן לבצע חיפוש חופשי דרך אייקון זכוכית המגדלת)
הייסנס - כל הדגמים בישראל (תפריט / בית > אפליקציות / Apps > כאן BOX)
LG - בקרוב... (דגמי 2018 ומעלה)
אפל TV - בקרוב...
אם יש לכם מכשיר מהרשימה ולא מצאתם את כאן BOX, כתבו לנו במייל את דגם המכשיר וגרסת מערכת ההפעלה וננסה לעזור.

שידורי הרדיו

ממש כאן תוכלו למצוא את לוח התדרים וערוצי הקליטה הרלוונטיים לאיזור מגורכם.

ממש כאן. לוח השידורים זמין עבורכם בכל רגע נתון גם בתפריט הראשי של האתר תחת קטגוריית "מידע שימושי". לוח השידורים מתעדכן על בסיס יומי עם השידורים של כל תחנות הטלוויזיה והרדיו.

ניתן להאזין לכל אחת מתחנות הרדיו של "כאן בשידור חי וישיר דרך עמוד הרדיו הראשי שזמין עבורכם תמיד בתפריט הראשי של האתר. בעמוד תוכלו לראות איזו תוכנית משודרת כעת, ומהי הותכנית הבאה  בנוסף - בעמוד זה תוכלו גם להאזין לכל תחנות הרדיו הדיגיטלי.

 

ניתן להגיע לכלל תחנות הרדיו של "כאן" דרך התפריט הראשי באתר וגם דרך עמוד הרדיו הראשי
יש לבחור את התחנה בה שודרה התכנית, ולאחר גלילה קצרה תיחשפו לכלל התכניות המשודרות באותה תחנה. לחיצה על כל תכנית תעביר אתכם ישירות לדף התכניות המוקלטות של של התכנית המבוקשת. בנוסף - אם אתם מחפשים משהו ספציפי - תמיד תוכלו לחפש על ידי לחיצה על זכוכית המגדלת שנמצאת בתפריט הראשי של האתר.

פריסת התדרים נשארה כמו בעבר, ללא שינוי מלבד מיתוג חדש לתחנות השונות:
1. כאן תרבות (לשעבר רשת א')
2. כאן ב' (רשת ב')
3. כאן גימל (רשת ג')
4. מכאן (רדיו בערבית)
5. כאן רק"ע (רדיו רק"ע)
6. כאן 88 (88FM)
7. כאן קול המוסיקה (קול המוסיקה)
8. כאן מורשת (רשת מורשת)
מלבד ברדיו, אתם מוזמנים להאזין לרשתות השונות גם דרך האתר וביישומוני כאן.